Webhosting a registrace domén

Webhosting je pronájem prostoru na webovém serveru. Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server. Webhosting je pouze samotné umístění stránek na serveru poskytovatele. Aby se uživatelé internetu ke stránkám dostali, je potřeba mít zaregistrovánu doménu (např. s názvem společnosti). Součástí webhostingových služeb jsou také e-mailové schránky s možností stahování pošty do poštovního klienta protokolem POP3 a odesílání pošty protokolem SMTP.

Co nabízím:

  • Registraci domény
  • Webhosting - zajištění pronájmu prostoru na webovém serveru
  • Konzultaci a spolupráci na vytvoření www prezentace (webových stránek) nebo internetového obchodu

Ceny služeb:

Registrace národní domény .cz začíná na 209 Kč za rok, cena webhostingu se pohybuje od 19 Kč za měsíc(uváděné ceny jsou bez DPH). Cena je závislá od velikosti webhostingového prostoru a objednaných dalších služeb.

Nejčastěji objednávané webhostingové služby:
  • Webhosting BASIC nabízí 50 MB webhostingového prostoru, možnost výběru operačního systému Linux nebo Windows a ftp přístup. Cena je 19 Kč/měsíc.
  • Webhosting STANDARD nabízí 1 GB webhostingového prostoru, možnost výběru operačního systému Linux nebo Windows, ftp přístup, PHP nebo ASPX skripty a grafické statistiky. Při objednání webhostingu STANDARD registrace domény zdarma*. Cena je 129 Kč/měsíc.
  • Webhosting PROFI nabízí 2 GB webhostingového prostoru, možnost výběru operačního systému Linux nebo Windows, ftp přístup, PHP nebo ASPX skripty, databázi MySQL a grafické statistiky. Při objednání webhostingu PROFI registrace domény zdarma*. Cena je 249 Kč/měsíc.

*Platí pouze pro objednávku nové domény .cz, .eu, .com, .net, .org, .info, .biz nebo .name na dobu nejméně 1 rok.

Všechny uváděné ceny jsou uváděny bez DPH 20%. V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Novinky

1. prosince 2010

Spustil jsem nový e-shop www.lrcomputer.cz.

Server QNAP TS 2191

2. listopadu 2009

Stránky ucto.rektorikl.cz dostaly nový design.